fbpx Skip to main content

CZEŚĆ!
Oto miejsce, gdzie dowiesz się wszystkiego o personalizowanych paskach do aparatu. Poniżej możesz pobrać plik do samodzielnego zaprojektowania paska lub przesłać nam opis mailowo/ w wiadomości na Facebooku. Na paskach może znaleźć się dowolny nadruk w dowolnej kolorystyce. Nasi graficy chętnie pomogą Ci w stworzeniu wymarzonego akcesorium do Twojego aparatu.

Budowa paska oraz opis materiałów został dokładnie opisany w zakładce PASKI STANDARD. Sam nadruk jest nie do zdarcia, próbowaliśmy go zdrapać, zmyć lub zetrzeć - na szczęście bez skutku.

Zapraszamy Cię do zrobienia czegoś unikatowego i tylko Twojego. Po co reklamować producenta, jak można samego siebie? Umieść na pasku logotyp, adres do strony internetowej, ulubiony motyw lub kolor.

CENY
Projekt personalizowanego paska jest wyceniany indywidualnie po akceptacji, w zależności od tego jak skomplikowany jest projekt, ile czasu spędzimy na tworzeniu grafiki oraz ile będzie poprawek.
Koszt waha się od 125 do 185 zł. Szczegółowy cennik znajduje się w na samym dole tej strony.
Standardowa realizacja paska wynosi maksymalnie 10 dni roboczych liczonych od dnia zaksiegowania wpłaty. Opcja ekspres skraca ten czas do 5 dni roboczych, dodatkowy koszt to 30 zł.

WYSYŁKA
Transport paczek odbywa się za pośrednictwem kuriera InPost oraz DPD.
Kurier InPost 8 zł
Paczkomat za 10 zł
Kurier DPD za 15 zł
W cenie wysyłki wliczony jest koszt obsługi i pakowania paczki.

MATRYCE PASKÓW PERSONALIZOWANYCH

Kliknij w ikonę aby pobrać matrycę.

illustrator_ikon
photosop_icon
corel_icon

Powyżej masz do wyboru szablon/matrycę do samodzielnego zaprojektowania wymarzonego paska. Wszystkie matryce wyglądają tak samo, ale są w 3 różnych rozszerzeniach: .ai (Adobe Illustrator), .psd (Adobe Photoshop), .eps (obsługiwany przez pakiet Adobe oraz przez Corel Draw). Po pobraniu zobaczysz białe pole robocze o szerokości 80×6 cm. To jest cały obszar zadruku. Musisz jednak pamiętać, że nie cały ten obszar jest tym, co zobaczysz docelowo na swoim pasku. Musimy zadrukowywać eko skórę na szerszym pasie, ponieważ jest ona podwijana pod spód podczas szycia. Twój pasek docelowo będzie miał 4,2 cm szerokości, ją wyznaczają czarne linie. Między tymi liniami masz pełne pole do popisu! Możesz wrzucać logotypy, obrazki, wzorki, kolory, zdjęcia, (pamiętaj, że im większy plik ze zdjęciem, tym lepsza jakość druku), napisy (zamień proszę tekst na krzywe, żeby nie brakowało nam Twojej czcionki), dosłownie: wszystko! Czerwona, przerywana linia jest orientacyjną liną przeszycia. Jeśli nie chcesz, aby Twój napis lub logo było przeszyte zmieść je pomiędzy tymi liniami. Tło jednak zrób na cały obszar roboczy, żeby żadne białe linie nie wyszły przy podwijaniu i szyciu paska. 

Czarne paski drukowane są na czarnej dermie. Ich druk jest bardziej skomplikowany, ponieważ pod każdym białym czy kolorowym elementem musi znaleźć się biały poddruk. Dlatego też wszystkie elementy, które umieszczamy na czarnych paskach to wektory lub pliki które samodzielnie zmieniamy na krzywe. Proszę, miej to na uwadze 😉

Gotowy projekt musisz nam koniecznie przesłać w edytowalnym pliku (.ai, .psd lub .eps), żebyśmy sprawdzili czy jest gotowy do druku. Możesz to zrobić wysyłając mailem na strapophilia@gmail.com 

W razie jakikolwiek pytań, wątpliwości czy problemów- napisz tutaj, na maila lub na Facebooku, służymy pomocą! 

Powodzenia z projektem! 

CENNIK

Projekt personalizowanego paska jest wyceniany indywidualnie. Na koszt wpływa bardzo wiele zmiennych, dlatego wycena możliwa jest dopiero po całkowitym zamknięciu i pełnej akceptacji projektu.

Ceny dzielą się na dwie podstawowe kategorie, w zależności od tego czy projekt przygotowywany jest przez naszych grafików, czy stworzysz go samodzielnie.

125-145 zł: koszt paska przygotowanego we własnym zakresie przez klienta na naszej matrycy.
W szczególnych wypadkach koszt ten może wzrosnąć.

Bardzo prosimy, abyś szczegółowo zapoznał się z instrukcją i przygotował pasek wg naszych wytycznych. To gwarantuje najniższy koszt za pasek.
Projekt przygotowany na kartce lub przesłany w pliku płaskim (.png, .jpg) nie jest matrycą.

Każda parzysta, drobna poprawka +5 zł
Projekt drukowany na czarnej dermie +10 zł
Przygotowanie do druku: +5-10 zł, w tym zamienienie projektu na krzywe (w przypadku druku na czarnej dermie).

Druk na czarnej dermie jest droższy z powodów technologicznych.

Cena dodania napisu/loga na pasku z naszej kolekcji to koszt od 15 do 30 zł. Wystarczy przesłać nam nazwę paska oraz informację co mamy na nim umieścić.

150-185 zł : koszt paska przygotowanego przez naszych grafików, według wytycznych podanych w opisie. W szczególnych wypadkach koszt ten może wzrosnąć.

W briefie (charakterystyce paska), powinny znaleźć się informacje, takie jak:

-kolor tła paska
-określenie tła paska (gładki, cienie, groszki, kratka, itp.)
-kolorystyka projektu (pstrokaty, elegancki, kolorowy, itp.)
-opis wyglądu (elementy, ich umiejscowienie, tematyka, itp.)

Jeśli masz dokładnie sprecyzowane wymagania co do projektu to dobrze byłoby gdybyś w pierwszym mailu pierwszym mailu zamieścił opis/szkic na kartce lub w prostym programie graficznym, oraz inspiracje i logo (najlepiej w wektorze, .psd, .pdf, ewentualnie w dużym .png bez tła)
Przygotowanie 3 wstępnych projektów bez dokładnego briefa to +10 zł od ceny wyjściowej

Każda parzysta poprawka +5 zł
Każda poprawka powyżej dziesiątej +5 zł
Projekt drukowany na czarnej dermie +10 zł
Przerobienie prostego loga na wektor +10-20 zł

Elementy do umieszczenia w projekcie pochodzą z naszej bazy lub ze stron z darmowymi licencjami komercyjnymi. Tworzenie grafiki od podstaw, na specjalne życzenie jest dodatkowo płatne, a cena ustalana jest indywidualnie.

Paski realizujemy maksymalnie 10 dni roboczych od złożenia zamówienia i opłacenia go.
Jeśli zdecydujesz się na to, abyśmy my przygotowali dla Ciebie projekt, opisz go szczegółowo, a wyślemy do Ciebie kilka propozycji. Po poprawkach i akceptacji wygenerujemy link do sklepu, pod którym będziesz mógł zakupić indywidualny wzór.

Usługi dodatkowe:
Wydłużenie szerokiej części paska- 10 zł za każde 5 cm
Wydłużenie taśm mocujących- 5 zł za każde 10 cm
Przerysowanie loga/logotypu na krzywe 1:1 to koszt 30- 50 zł
Usunięcie naszego logotypu z paska- 30 zł
Usługa express (czas realizacji skrócony do tygodnia)- 30 zł

Wysyłka:
Wszystkie paczki obsługiwane są przez kuriera DPD oraz GLS.
W podstawowej cenie wysyłki wliczony jest koszt obsługi i pakowania paczki.

Koszyk